Uwaga zapisy do Naszej Szkoły odbywają się poza elektronicznym systemem zapisów do Szkół. Aby zapisać się do Naszej Szkoły należy wypełnić zgłoszenie online, zadzwonić lub spotkać się z nami w Sekretariacie Szkoły.

Uwaga zapisy do naszej Szkoły odbywają się poza elektronicznym systemem zapisów do szkół. Aby zapisać się do naszej Szkoły należy wypełnić zgłoszenie online, zadzwonić lub spotkać się z nami w sekretariacie szkoły.

Przyjmujemy do wyższych klas Uczniów
z innych Szkół w trakcie trwania całego Roku Szkolnego!

NABÓR NA ROK SZKOLNY 24/25
JUŻ TRWA

zapisz się do najlepszego Technikum!

Zobacz nasze technika

Technikum
Weterynaryjne

Zapisz się już dziś!

Wybierz coś dla siebie

NABÓR NA ROK SZKOLNY 24/25 JUŻ TRWA

Nasze technika

Zarezerwuj miejsce w klasie

Klasy: 1AL, 1BL, 1CL, 1DL, 1TW, 4TW – godz. 9:00
Klasy: 2AL, 2BL, 3AL, 2TW, 3BL, 3TW – godz. 11:00

Dlaczego my?

Najlepsze Technikum w Warszawie

Bądź na bieżąco!

AKTUALNOŚCI

Nabór trwa

Dołącz do nas w Technikum!

Nabór trwa!

Dołącz do nas w Technikum!
Zarezerwuj miejsce w klasie

Technikum dla Młodzieży działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu – pierwszej i jedynej medycznej uczelni niepublicznej w Kujawsko-Pomorskiem.

Wysoki poziom kształcenia zapewnia wykwalifikowana kadra, lekarze z wieloletnią praktyką oraz doktorzy z imponującym dorobkiem naukowym. Własne, nowo wyposażone pracownie weterynaryjne, prosektorium i laboratoria, a do tego zajęcia praktyczne, także w gabinetach weterynaryjnych, również u pracodawców. 

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu lub do Policealnych Szkół SKK. Uczniowie naszego technikum otrzymują także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na studiach weterynaryjnych i medycznych.

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

ALO-Marta-Krajkowska

napisz do nas

Formularz kontaktowy

Wniosek o przyjęcie do Technikum dla Młodzieży

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.