14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Biblioteka

NABÓR NA ROK SZKOLNY 24/25 JUŻ TRWA

Nasze technika

Zarezerwuj miejsce w klasie

Dlaczego my?

Biblioteka

Biblioteka ALO mieści się przy ul. Jagiellońskej 4 na terenie Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Została ona powołana Zarządzeniem Rektora WSNoZ z dniem 1 października 2007 roku. Zapraszamy Uczniów do skorzystania z biblioteki i czytelni uczelnianej.

Akademicka wiedza

Informacje o Bibliotece

Do podstawowych zadań Biblioteki należy gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zbiorów na miejscu oraz wypożyczanie na zewnątrz uczniom TDM, studentom, pracownikom naukowym, prowadzenie działalności informacyjno-bibliograficznej, a także sukcesywne powiększanie księgozbioru w zależności od potrzeb.
 
W celu ułatwienia uczniom wyszukiwania poszczególnych pozycji, utworzony został katalog alfabetyczny i przedmiotowy książek.
 
Czytelnia biblioteczna mieści się w głównym budynku szkoły, na pierwszym piętrze.
 
Nie odchodząc od podstawowego założenia Biblioteki jakim jest zapewnienie niezbędnego piśmiennictwa uczniom, będziemy specjalizujemy się w literaturze zdrowotnej, oraz posiadamy wszystkie książki potrzebne do nauki uczniom Technikum dla Młodzieży. Obok katalogu przedmiotowego,  założono również katalog czasopism. Posiadamy także katalog zbiorów audiowizualnych oraz prac dyplomowych.
 
Biblioteka współpracuje z bibliotekami innych uczelni, prowadząc wymianę publikacji i dubletów.

napisz do nas

Formularz kontaktowy

Wniosek o przyjęcie do Technikum dla Młodzieży

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.